×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 840.

Mariusz Hoffman - wiceprezes

Studiował w latach 1977-1983 na Wydziale Malarstwa i grafiki PWSSP w Gdańsku. Dyplom z grafiki uzyskał w pracowni prof. Jerzego Krechowicza. Studia malarskie odbył w pracowni prof. Kiejstuta Bereźnickiego.

Od 1991r. należy do Gdańskiego Okręgu ZPAP. W tej kadencji sprawuje w Związku funkcję wiceprezesa.

Swoje prace prezentował na wielu wystawach indywidualnych. Brał udział w licznych wystawach zbiorowych. W 1993 r. prezentował prace graficzne na indywidualnej wystawie w EMPiK w Gdańsku. W 1995 r. pokazywał prace z dziedziny grafiki tradycyjnej i cyfrowej na wystawie indywidualnej - „Wiliam Szekspir - cyfrowe grafiki i tradycyjny plakat" w BWA w Sopocie.

Współpracuje z gdańskimi ośrodkami kultury i wydawnictwami. Wykonuje projekty plakatów, okładek do książek, ilustracje, uprawia grafikę artystyczną i użytkową. Projektuje i publikuje plakaty teatralne dla teatrów i filharmoni z całej Polski. Zajmuje się również malarstwem sztalugowym. W swoim dorobku posiada wiele projektów znaków graficznych, okładek do płyt, projektów reklam oraz opakowań.

Od 2013 r. zajmuje się również pracą pedagogiczną. Wykłada grafikę i projektowanie komputerowe DTP, prowadzi zajęcia z cyfrowej edycji publikacji oraz warsztaty komputerowe z projektowania z pomocą komputerowych programów graficznych w Polsko - Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i w Akademii Sztuk Pięknych W Gdańsku.

 

Our website is protected by DMC Firewall!